На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 28.03.2013 відбулося засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглядалися питання:

1. Про стан виробничого травматизму та виконання заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та аварій на підприємствах, установах і організаціях Першотравневого району;

2. Забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки до весняно – літнього періоду.

В роботі районної комісії взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, керівники житлово–комунальних підприємств району, головний страховий експерт з питань охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у місті Чернівці, начальник відділу ЧМУ ГУ «Держсанепідемслужби» у Чернівецькій області, представник ДПРЧ-2, керівники, спеціалісти з охорони праці підприємств, на яких були зафіксовані нещасні випадки.

Слухали інформацію головного страхового експерта з питань охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у місті Чернівці Дідика С.Н., який повідомив, що за 2012 рік в районі сталося 15 випадків виробничого травматизму на підприємствах, установах, організаціях. Протягом І кварталу 2013 року – 4 випадки.

Події, що призвели до нещасних випадків: падіння потерпілого з висоти, порушення потерпілим інструкції з охорони праці; порушення майстром посадової інструкції; недотримання потерпілим вимог посадових обов’язків; недостатній контроль за станом охорони праці на дільниці з боку майстра тощо.

Представники підприємств, де мали місце нещасні випадки, надали пояснення щодо причин, які призвели до нещасних випадків.

Слухали інформацію начальника відділу з питань НС та ЦЗН Затурського В.В., який повідомив, що питання пожежної безпеки району на контролі ДПРЧ-2. Протягом І кварталу 2013 року в районі сталося 14 пожеж, відповідно за аналогічний період минулого року – 17.

Одна з причин виникнення пожеж – порушення правил експлуатації побутових газових та інших приладів, необережне поводження з вогнем.

З метою стабілізації ситуації з пожежами ДРПЧ-2, КЖРЕПами, ПП «Житлосервіс» проводиться роз’яснювальна робота серед населення району по недопущенню загибелі та травмуванню людей на пожежах. В засобах масової інформації висвітлюється питання щодо запобіганню травмування та загибелі людей на пожежах.

З початком весняно – літнього періоду, для створення безпечних умов праці, керівникам підприємств, установ, організацій запропоновано забезпечити свої об’єкти засобами пожежегасіння.