На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 27.03.2013 відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуто питання про хід погашення заборгованості із виплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду.

У роботі комісії брали участь представники управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях, прокуратури Першотравневого району м. Чернівці та керівники підприємств району.

Слухали: заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Чєпєлєву О.В., яка повідомила, що станом на 27.03.2013 заборгованості по заробітній платі на підприємствах, установах, організаціях району, згідно оперативних статистичних даних, немає.

Слухали: головного спеціаліста відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях Микуляк Г.І., яка повідомила, що за січень - лютий 2013 року від платників ЄСВ за оперативними даними надійшло 144,7 млн. грн. власних надходжень, що становить 98,1% виконання планового завдання (план - 147,5 млн. грн.). За січень - лютий 2012 року на рахунки управління надійшло 135,3 млн. грн.

Не досягнуто виконання плану за лютий 2013 року – планове завдання складало 76736,0 тис. грн., фактичні надходження за оперативними даними 75764,9 тис. грн., виконання 98,73%. Недоотримано управлінням близько 971,1 тис. грн.

Спеціалістами управління аналізуються причини та фактори, які впливають на невиконання планових показників. Щомісяця подаються пропозиції до органів міської та районної влади з переліком боржників для заслуховування звітів керівників підприємств, які мають заборгованість по сплаті коштів до Пенсійного фонду. За результатами доручень сплачено боргів на суму 280,2 тис. грн.

Керівникам підприємств, установ, організацій наголошено, що при виплаті заробітної плати повинна бути проведена виплата всіх сум податків, щоб уникнути штрафних санкцій.

На засіданні комісії було заслухано приватного підприємця Руснак С.Ф., яка повідомила, що боргу по сплаті податків, внесків до Пенсійного фонду немає.

Голова комісії Фальоса І.П. запропонував для логічного завершення справи провести акт звірки з подальшим інформуванням на засіданні комісії.

Прокурор прокуратури Першотравневого району м. Чернівці Лупу К.К. повідомила, що підприємства, які мають заборгованість по сплаті податків, внесків до Пенсійного фонду, перебувають у прокуратурі району на постійному контролі.  

Голова комісії Фальоса І.П. наголосив на необхідності продовження роботи з платниками усіх форм власності.

Також звернув увагу на забезпечення  спеціалістами управління праці достовірної інформації при проведенні моніторингу з оплати праці.