На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

До уваги фізичних осіб – підприємців!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях наголошує, що фізичні особи – підприємці, які здійснювали діяльність у 2012 році та не розрахувались з Пенсійним фондом зобов'язані сплатити внески.

Зауважимо, що відповідно до діючого законодавства за несвоєчасну і неповну сплату внесків застосовуються штрафні санкції у розмірі 10% несплачених вчасно сум та 0,1% пені за кожний день прострочення платежу. Тим підприємцям, які порушили терміни сплати єдиного внеску управлінням сформовані та направлені вимоги про сплату боргу.

Звертаємо увагу підприємців-боржників, що отримавши вимогу вони зобов»язані самостійно в 10 денний термін сплатити борги. У разі несплати боргів заборгованість буде передана для стягнення до державної виконавчої служби міста.

Тому, шановні підприємці, не зволікайте із сплатою внесків та поданням звітності до Пенсійного фонду - це допоможе вам уникнути значних нарахувань штрафних санкцій та пені.

  

Тетяна Джуравець,

перший заступник начальника

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях