На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Напередодні професійного свята комунальників, яке відзначається традиційно у третю неділю березня, 14 березня в районній раді відбулися урочистості. На зібрання зійшлися представники комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств району, міських комунальних підприємств – двірники, слюсарі-сантехніки, техніки, водії, майстри. Присутні були і депутати ради – члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля.

З вітальними словами та словами подяки за нелегку працю, яка забезпечує життєдіяльність міста, відповідальне ставлення до справи, що є запорукою розвитку галузі заради комфортного проживання громадян до присутніх звернулися голова ради Віктор Мельничук, директор ДЖКГ  Дмитро Сірман, заступник директора ДЖКГ Василь Манчуленко, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва та санітарного стану довкілля Валерій Кушнір.

Про здобутки та подальші завдання, які необхідно буде виконати в подальшому у своєму виступі наголосив начальник управління житлового господарства районної ради Ігор Віщук.

За сумлінну працю в системі житлово-комунального господарства та з нагоди свята працівників КЖРЕПів, приватних та комунальних підприємств були відзначені грамотами, подяками та грошовими винагородами.

До усіх привітань, які лунали на адресу присутніх, долучились і музичні привітання, що стали справжньою окрасою урочистого зібрання від заслуженого артиста України Івана Дерди, лауреатів міжнародних конкурсів та фестивалів Кароліни Житару та Георгія Постевки, талановитої молоді нашого міста.