На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! 

 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ваша праця - це затишок, комфорт, добробут людей, їх самопочуття. Сфера вашої діяльності потребує постійної уваги, цілодобової напруженої праці, без свят і вихідних. Від вашого професіоналізму, сумлінності, відданості справі залежить обсяг та якість житлово-комунальних послуг, їх відповідність потребам наших громадян, покращення їх добробуту.

Завдяки Вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до своїх обов’язків, відданості своїй роботі до осель чернівчан потрапляє тепло і вода, газ і світло, радують чистотою вулиці міста квітнуть квіти на клумбах.

Сердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні й вагомих професійних здобутків!

 

 

 

З повагою –

Голова Першотравневої районної

у місті Чернівці ради                               Віктор Мельничук