На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою 13.03.2013 року в приміщенні Першотравневої районної у м. Чернівці ради під головуванням голови ради Мельничука В.А. відбулась робоча нарада з керівниками підприємств, установ та організацій Першотравневого району з приводу організації та проведення заходів весняного місячника санітарної очистки та благоустрою. В нараді приймали участь заступник директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Кушнірик Я.Д., начальник відділу санітарно-гігієнічного нагляду Чернівецького міського управління головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Чернівецькій області Бурла Н.Г., керівники управлінь та відділів районної у місті ради, керівники КЖРЕП району та комунальних підприємств міста, представники підприємств установ та організацій району. Загальна кількість присутніх становила близько 200 осіб.

На нараді розглядались робочі питання по проведенню місячника санітарної очистки, організації санітарних п’ятниць, проведення спільних рейдів з МіськСЕС на підприємствах, установах та закладах району щодо дотримання належного санітарного стану, виконання заходів комплексного плану благоустрою району на 2013 рік.