На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Консультації фахівців Пенсійного фонду по скайп–зв’язку

 

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Чернівцях щовівторка, щосереди та щочетверга з (14-00 до 18 години), щоп’ятниці з (14-00 до 16-45) можна отримати консультації фахівців з різних пенсійних питань за допомогою «онлайн» - режиму через Інтернет - програму  Skype.

Адреса скайп зв'язку: еdune_vikno

На сьогоднішній день основна задача Пенсійного фонду - це підвищення якості обслуговування громадян з використанням сучасних технологій. Окрім того, сучасна інформаційна послуга надає можливість громадянам поспілкуватись одночасно з кількома спеціалістами і оперативно отримати відповіді на поставлені запитання, адже онлайн–консультації відбуваються у приміщенні, де функціонує система «єдиного вікна». Як свідчить досвід, застосування новітніх технологій є особливо актуальним для підприємців, у яких на рахунку кожна хвилина, а також для людей з обмеженими фізичними можливостями. Скориставшись допомогою дітей чи онуків, сьогодні пенсіонери міста, не виходячи з дому, можуть у зручний спосіб отримати консультацію фахівця, як кажуть, «з перших вуст», у тому числі у відео-режимі.