На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях закликає керівників підприємств та організацій, приватних підприємців міста погасити борги до Фонду

 

Найкращим соціальним захистом для людини є забезпеченість її роботою та гідною заробітною платою. Однак обов’язковою умовою забезпечення соціальних гарантій працівників є сплата роботодавцем єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Без сплати страхових внесків роботодавцем працівник не зможе отримати допомогу по тимчасовій втраті працездатності, період несплачених внесків не зарахується до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії.

Переважна більшість роботодавців міста Чернівці дотримуються вимог законодавства та вчасно і в повному обсязі сплачують обов’язкові платежі до Пенсійного фонду України, чим забезпечують право на призначення пенсій своїм працівникам та своєчасність виплати пенсій теперішнім пенсіонерам. Але, нажаль, десятки підприємців м. Чернівці потрапили у перелік систематичних порушників платіжної дисципліни.

Перелік боржників - підприємств, установ та організацій м. Чернівці

Перелік боржників - приватних підприємців м. Чернівці

Варто зазначити, що кожна заборгована гривня зі сплати єдиного соціального внеску та страхових внесків охоплена всіма передбаченими чинним законодавством заходами та не залишається поза увагою.

Крім того, в управлінні Фонду склалась практика спільних виїздів із представниками виконавчої служби на місця здійснення діяльності та місця проживання підприємців-боржників з метою виявлення та опису майна для стягнення в рахунок погашення заборгованості перед Пенсійним фондом. Крім того, боржники тимчасово обмежені в їх праві виїзду за межі України.

Тому управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях ще раз наполегливо рекомендує всім вчасно розраховуватись із Фондом, а зазначеним керівникам підприємств та підприємцям-боржникам - сплатити наявну заборгованість в найкоротші терміни, не чекаючи візиту державних виконавців. Адже дешевше своєчасно сплатити обов'язкові платежі, аніж, допустивши заборгованість, потім додатково шукати кошти на оплату штрафів та пені, сума якої збільшується щодня.

 

Інна Онацька,

начальник відділу обліку надходження платежів

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях