На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна» - це прозорість та відкритість процедури надання послуг

 

За участі. начальника головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайла Романіва відбулося відкриття нового приміщення управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях Тепер мешканці міста Чернівці зможуть отримувати послуги у новому, обладнаному за сучасними технологіями  приміщенні, яке розташоване по вул. Головній, 205.

Головний акцент, при облаштуванні управління, був зроблений на залі першого поверху приміщення, де щоденно проходить прийом громадян з питань призначення (перерахунку) пенсій,  прийом звітності від юридичних та фізичних осіб за принципом «єдиного вікна» Це принципово нова схема, що демонструє сучасний підхід до обслуговування громадян. Її було запроваджено з метою спрощення процедур, скорочення строків та покращення якості надання послуг, підвищення поінформованості одержувачів про порядок, способи та умови їх отримання.

Зала з прийому та обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна» дозволяє уникнути черг, комфортно організувати процес надання консультацій і збору необхідних довідок.

Перевага обслуговування громадян в одному залі це прозорість та відкритість, оперативність, зручність доступу до інформації, комплексне обслуговування відвідувачів. Функціонування такої форми обслуговування громадян сприяє формуванню ефективної системи взаємодії надавача послуги з її одержувачем.

Сподіваємось що відкриття сучасного, модернізованого центру обслуговування сприятиме підвищенню якості надання послуг, а відвідувачі, в свою чергу, будуть задоволені створеними умовами обслуговування. Адже наші фахівці з почуттям обов’язку та відповідальності самовіданно і наполегливо працюють, виконують свій людський та громадянський обов’язок перед суспільством.

 

Тетяна Джуравець,

перший заступник начальника

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях