На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, особлива увага приділяється організації виїзних прийомів громадян за місцем роботи та проживання керівництвом Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

25 лютого 2013 року в приміщенні ПП «Житлосервіс» (вул. Руська, 251) відбувся прийом головою Першотравневої районної у місті Чернівці ради Мельничуком Віктором Анатолійовичем.

Серед питань, порушених мешканцями району – ремонт доріг біля будинків №231 та 219 на вул. Руській, прибирання тротуарів біля будинків ЖБК-57 та 56, а також питання ремонту та експлуатації житлового фонду, користування підвальними приміщеннями, оплати комунальних послуг.

Мешканка будинку №285в порушила питання ремонту дороги між їхнім будинком та магазином «Форум», незадовільного стану каналізаційних люків біля будинку, заміни вводу водопровідної мережі в І під’їзді будинку.

Голова первинної ветеранської організації ПП «Житлосервіс» звернувся з питання відкриття філіалу поліклініки в мікрорайоні «Гравітон».

За підсумками проведеного виїзного прийому голова ради доручив відповідним виконавчим органам, службам вирішення порушених у зверненнях питань у встановлені терміни та взяв під особистий контроль їх виконання.