На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В ці дні ми вітаємо ветеранів, які повернулися живими на рідну землю, і вшановуємо пам'ять тих, хто загинув.

З цієї нагоди у приміщенні Державного вищого навчального закладу "Чернівецький політехнічний коледж" відбувся шаховий турнір серед ветеранів України та студентів команди шахового клубу "Гамбіт" Чернівецького політехнічного коледжу.

За підтримки депутатів місцевих рад від Партії регіонів Матвія Куцака та Михайла Дралюка, кращим шахистам вручено кубки та грошові винагороди, а за активну участь у патріотичному вихованні молоді подяками голови районної у місті ради були відзначені: Петров Л. Н., Кордубан В. С., Данилюк І. В., Чорногалов А. О., Кваснюк І. Д., Тринога М. Д., Мартянов В. І., Тетерюк С. І., Мележик А. В., Бондар В. А.

Куцак Матвій Іванович звертаючись до присутніх ветеранів зазначив: "Ви завжди були і залишаєтесь для нашої молоді прикладом мужності і відваги.

На завершення заступник голови ради Ярмиста Наталя Дмитрівна висловила подяку за належну роботу по патріотичному вихованню молоді педагогічному колективу і побажала зберігати і надалі ці славні традиції.