На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

26 березня 2009 року у Першотравневій районній у місті Чернівці раді відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат.

На засідання комісії були запрошені та взяли участь керівники підприємств-боржників: ВАТ «Авіакомпанія «Буковина», ВАТ «Чернівцігаз», ВКФ АТВТ «Буковинка», ВАТ «ШБУ - 60», ПП «Сантехмонтаж», КП «Сігма», ТОВ «Електромонтаж - 470», ПП «Дельтабуд», ПК КФ «Акцент ЛТД».

Станом на 26.03.2009р. заборгованість із виплати заробітної плати складає 876 тис.грн. проти 1500,8 тис.грн. станом на 01.03.2009р.

На комісії наголошувалось на велике соціальне значення вчасної виплати заробітної плати та сплати внесків до Пенсійного фонду.

Заслухано представників запрошених підприємств з даного питання. Взято до відома пропозиції підприємств щодо термінів погашення наявної заборгованості та наголошено на необхідності суворого дотримання погоджених графіків погашення раніше зафіксованої заборгованості.

Управлінню праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради доручено продовжувати проводити щотижневі моніторинги підприємств із питань виплати заробітної плати та інформувати комісію.

 

Керуючий справами виконавчого
комітету районної ради Г.Девяткова