На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Обмін досвідом – дієвий засіб у розвитку місцевого самоврядування

 

Щорічні робочі поїздки представників місцевого самоврядування за кордон, а саме – в сусідню Румунію з метою обміну досвідом, вже стали доброю традицією в Першотравневій районній у місті раді.

Черговий візит у місто Ясси (Румунія), за ініціативи заступника голови районної у місті ради Наталії Ярмистої, був здійснений минулого тижня. Зустріч була організована у рамках підписаної між Чернівецькою міською радою та муніципалітетом м. Ясси угоди про співробітництво в галузях економіки, науки, культури, молоді, туризму. Метою діалогу між представниками місцевого самоврядування двох сусідніх країн був обмін досвідом та окреслення подальшої співпраці.

Зустріли чернівецьку делегацію два віце-мери Ясс – Міхай Кіріка та Маріус Сорін Данге. На зустрічі місцевих депутатів двох міст-побратимів обговорювалися питання формування місцевих бюджетів, процедури прийняття рішень на сесіях органів місцевого самоврядування, роботи комунальних служб, роботи депутатських комісій. Активну участь під час діалогу з румунськими колегами прийняли депутати Першотравневої районної у місті ради: Тетяна Гордіца, Вікторія Безрядіна, Тарас Бабух, а також депутат міської ради Ірина Зрибнєва.

Про румунський досвід роботи органів місцевого самоврядування розповіли віце-мер Міхай Кіріка, начальник управління Префектури Ясського повіту Тудуран Маріан, а також депутати Ясської муніципальної ради Харабаджіу Габріел, Булгаріу Кетелін, Єлена Вринчяну.

В ході робочої поїздки чернівецька делегація відвідала Ясський університет «Пєтрє Андрей», де відбулася зустріч з керівництвом навчального закладу та викладачами факультету політології та публічної адміністрації.

Після офіційної зустрічі чернівецька делегація ознайомилась з унікальною архітектурою міста Ясси – колишньої столиці Молдавського князівства, економічного, культурного і освітнього центру сучасної Румунії.

За підсумком робочої поїздки члени делегації вирішили проваджувати кращі здобутки місцевих територіальних громад сусідньої країни.