На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Привітали кращих платників єдиного соціального внеску міста Чернівці

 

Вже стало  доброю традицією управління Пенсійного фонду України  в м. Чернівцях по підсумках роботи року нагороджувати кращих платників.

За сумлінне виконання зобов'язань зі сплати єдиного соціального внеску до бюджету Пенсійного фонду України, забезпечення високого рівня соціального захисту найманих працівників, створення робочих місць, дотримання вимог чинного пенсійного законодавства та законодавства про працю Почесними грамотами головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області «Кращий платник 2012 року» нагороджено два підприємства міста Чернівці. Ними стали підприємство МТК «Калинівський ринок» та ПАТ «Чернівціобленерго». Керівники даних підприємств чітко дотримуються платіжної дисципліни щодо наповнення бюджету Фонду, забезпечують стабільний соціальний захист найманим працівникам, дбають про створення нових робочих місць.

Перший заступник начальника управління Тетяна Джуравець, завітавши в трудові колективи до кращих платників міста подякувала їм за плідну працю та вручила  Почесні грамоти.

Вшанування переможців проходило в теплій, дружній атмосфері колективів, на адресу яких  було сказано багато теплих і добрих слів.