На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Відбулося підбиття підсумків роботи за 2008 рік по забезпеченню цивільного захисту населення за участю начальників цивільного захисту та начальників штабів цивільного захисту підприємств, установ та організацій, розташованих на території району.

Голова ради, начальник цивільного захисту Першотравневого району Ю.А.Ваньчицький у своєму виступі відмітив значимість та актуальність завдань, які стоять перед органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями у справі захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. На сьогоднішній день на території району з розташованих 1966 підприємств - 14 об'єктів вважаються потенційно-небезпечними об'єктами, серед яких ВАТ "Розма", ВТФ "Акцент ЛТД", КП "Міжнародний аеропорт "Чернівці", ТОВ "Машзавод" та інші, зафіксовано 4 зсувонебезпечних ділянки - район вул.Орловської вздовж річки Мольниця, вул.Кагарлицька до вул. М.Олімпіади, вул. Ковпака,11-13, а також район вулиць Барбюса-Одеська. Район розташований в сейсмічній зоні. Мікроземлетруси на його території фіксуються раз на 3 доби.

З метою попередження виникнення техногенних ризиків та підвищення рівня захисту населення в районі діють евакуаційна комісія та комісія техногенно-екологічної безпеки і надзвичайної ситуації, створені служби цивільного захисту: інженерно-будівельна, охорони громадського порядку, медична, протипожежна, служба сховищ та укриттів.

Впродовж минулого року в районі було організовано День цивільного захисту в загальноосвітніх та професійно-технічних закладах, огляд-конкурс на кращу навчально-матеріальну базу ЦЗ та на кращий навчально-консультативний пункт, перевірка готовності збірних евакуаційних пунктів та пунктів видачі засобів індивідуального захисту, ряд інструкторсько-методичних занять.

Після підведення підсумків визначено підприємства, де питання цивільного захисту знаходяться під постійною увагою та контролем - це ВАТ "Розма", ВАТ "Індустрія", обласне управління статистики, ВАТ "Цегельний завод № 3", обласна держтелерадіокомпанія, ВАТ "Гравітон", ДП "Міжнародний аеропорт "Чернівці", ВАТ "ПМК-76", ДКП "Чернівціводоканал".

Керівники та начальники штабів ЦЗ цих підприємств були відзначені грамотами районної у місті ради за роботу в цьому напрямку у 2008 році.

Разом з тим, ще існує ряд підприємств, де необхідно значно покращити стан справ з питань ЦЗ у відповідності до вимог, а саме: ТОВ "Машзавод", залізнична станція "Чернівці", КЖРЕП № 9, ВАТ "Електронмаш", ВАТ "Престиж-Інтер", ВАТ "Вимірювач".

Присутні на нараді начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради В.Самолюк, фахівець навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності М.Тримпол, начальник відділу з питань НС та ЦЗН районної у місті ради В.Затурський у своїх виступах порушили питання виконання основних завдань, що покладаються на єдину державну систему цивільного захисту у 2009 році, а також відповіли на запитання учасників наради.

 

Керуючий справами виконавчого
комітету районної ради Г.Девяткова