На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Залишилися вірними військовому обов’язку

 

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. У ці дні ми вітаємо наших земляків – ветеранів афганської війни, яким пощастило повернутися живими на рідну землю і вшановуємо пам'ять тих, хто загинув.

З цієї нагоди у приміщенні загальноосвітньої середньої школи № 28, що в мікрорайоні «Руській», відбулася традиційна зустріч воїнів-афганців з педагогами, учнівською молоддю та керівництвом районної у місті ради.

Голова ради Віктор Анатолійович Мельничук, звертаючись до присутніх ветеранів афганських подій, зазначив: «Ви завжди були і залишаєтесь для нашої молоді прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких ОБОВ’ЯЗОК – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя».

Схвильовано, зі сльозами на очах присутні на зібранні слухали виступи учасників бойових дій: Леоніда Юрчука, який згадував війну і загиблих побратимів та власні вірші, присвячені пам’яті полеглих в Афганістані, від Анатолія Маринюка, який нині працює вчителем української мови та літератури в школі № 28.

Цікаву екскурсію в музеї бойової слави провів його керівник, вчитель історії Дмитро Нізохін. Присутні мали можливість ознайомитись з експонатами часів Великої Вітчизняної війни та афганських подій.

Згідно розпорядження голови районної у місті ради за заслуги перед Батьківщиною, активну участь у патріотичному вихованні молоді було відзначено грамотою та грошовою винагородою учасників бойових дій.

На завершення В. Мельничук висловив подяку за належну роботу по патріотичному вихованню учнівської молоді та за організацію зустрічі директору школи Т. К. Яковлевій, завучу-організатору В. Г. Сторовойт, педагогічному колективу і побажав зберігати і надалі ці славні традиції.