На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

8 лютого 2013 року в залі засідань Першотравневої районної у місті Чернівці ради відбулося підведення підсумків стану цивільного захисту районної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у 2012 році та постановка завдань на 2013 рік.

У заходах прийняли участь керівники та начальники штабів цивільного захисту служб цивільного захисту району та підприємств установ та організацій району.

З інформацією про стан цивільного захисту в районі виступав начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту районної у місті ради Володимир Затурський. Голова районної у місті ради - начальник цивільного захисту району Віктор Мельничук визначив основні завдання цивільного захисту району у 2013 році.

В кінці занять кращі працівники цивільного захисту були нагороджені грамотами голови районної у місті ради. Запрошеним було  надано методичну допомогу щодо організації цивільного захисту у 2013 році.