На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Основні права працівників і обов’язки роботодавців щодо охорони праці.

Трудові відносини в Україні ґрунтуються на трудовому договорі між працівником і власником роботодавцем підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (роботодавцем).

Відповідно до цього договору, працівник зобов’язується виконувати роботу, а роботодавець - виплачувати йому заробітну плату і забезпечувати належні умови праці.

Роботодавець повинен забезпечити працівника безпечним робочим місцем, провести відповідну підготовку та забезпечити нагляд. Роботодавець зобов’язаний повідомляти Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань про нещасні випадки, які сталися на його об’єкті господарювання.

Для виконання роботи роботодавець має забезпечити працівників усім необхідним обладнанням, інструментами, технічною документацією.

Працівники, які працюють на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, мають право на отримання спеціального одягу, мила, молока та інших засобів індивідуального захисту.

Певні особливості має укладання договору з окремими категоріями осіб, які не досягли 18 років. На роботу приймаються особи, які досягли 16-річного віку (виняток встановлено для п’ятнадцятилітніх, яким дозволяють працювати батьки або опікуни), для виконання роботи, що не завдає шкоди здоров’ю.

Неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.