На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

27 березня, напередодні 65-річниці визволення міста Чернівців від фашистсько-німецьких загарбників в Першотравневому районі влада і громадкість району вшанували подвиг воїнів-визволителів.

У покладанні квітів і вінків до пам'ятника танку Нікітіна взяли участь представники районної ради, підприємств, організацій району.

На центральному кладовищі, що на вулиці Кишинівській біля Меморіалу Слави під час короткого мітингу голова ради Юліан Ваньчицький від імені мешканців району висловив глибоку вдячність героям, які віддали своє життя за свободу нашого міста і запевнив, що про них пам'ятатимуть завжди. Від студентської молоді виступила Катерина Гутуряк, від військовослужбовців Віктор Дзьомбак. Сміливість і мужність своїх бойових товаришів згадав голова районної ради ветеранів України Володимир Бабенко. Завершили мітинг покладанням вінків і квітів до підніжжя Меморіалу Слави та братських могил.

 

Керуючий справами виконавчого
комітету районної у місті ради  Г.Девяткова