На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Отримувати пенсію через банківську установу надійно та вигідно

 

На сьогодні в м. Чернівцях налічується 57072 отримувачів пенсійних виплат. Вони отримують пенсію як через поштові відділення зв’язку, так і через уповноважені установи банків. Через банківські установи отримують свої пенсії 70,5 % чернівецьких пенсіонерів. При цьому управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях при виплаті пенсій через банківські установи не витрачає жодної копійки, а при доставці пенсій поштовими відділеннями зв’язку щомісячно витрачається сотні тисяч гривень за обслуговування.

Отримувати пенсії через банківську установу надійно та вигідно. Вигідно, в першу чергу пенсіонеру, тому що користування послугами банківських установ позбавляє людину зайвих клопотів: гроші можна забрати в будь-який зручний час. Картковий рахунок дає можливість отримати гроші в будь-якому населеному пункті України.

Враховуючи те, що банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях економить на витратах, пов’язаних з доставкою пенсій.

Хочеться нагадати отримувачам пенсій, що у разі свого звільнення з роботи чи працевлаштування (в тому числі зайняття підприємницькою діяльністю) обов’язково необхідно повідомити про це органи Пенсійного фонду України. Адже, відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсіонерам, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу) у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного Законом, не підвищується розмір пенсії.

 

Ірина Зварич,

начальник відділу пенсійного забезпечення № 1

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях