На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Наявність боргів у суб’єктів господарювання –

це втрачений страховий стаж найманих працівників !

 

Щоденно зростають потреби в коштах для фінансування своєчасної виплати пенсій та допомог, тому найважливішим завданням управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях залишається забезпечення наповнення бюджету Фонду, виконання якого досягається за рахунок своєчасних розрахунків платників по всіх платежах. Слід зауважити, що проблема наявності боргів у суб’єктів господарювання – це в першу чергу втрачений страховий стаж найманих працівників і безумовно, недоодержання бюджетом Фонду коштів, які б могли бути спрямовані на виплату пенсій. Саме тому приділяється особлива увага надходженням від погашення заборгованості. Велике занепокоєння у Фонду викликають наступні боржники, які не лише не думають про те, щоб розпрощатися з боргами, але й впевнено щомісячно нарощують значну заборгованість по єдиному соціальному внеску. Серед них:

  • ТОВ "Дельта-Буд" – керівник Маловічко П.І. – 131,03 тис. грн. - 40,71 тис. грн.- заборгованість по страхових внесках, 90,32 тис. грн. - заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску,
  • ТОВ «Букел» – керівник Волощук М.К. – 198,58 тис. грн. заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску,
  • ВАТ ТФ «Арніка» - керівник Козлова Т.М. – 152,95 тис. грн. заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску,
  • Філія Чернівецька ДЕД Дочірнього підприємства Чернівецький облавтодор - керівник Малетич О.І. – 100,68 тис. грн. заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску та ряд інших.

Якщо у минулому році увага працівників Фонду була зосереджена на роботі щодо максимального погашення боргу економічно активними підприємствами, то у 2013 перед нами стоїть завдання досягти повної сплати заборгованих коштів незалежно від статусу підприємств-боржників. Це предмет постійної роботи спеціалістів, які застосовують усі можливі заходи для забезпечення своєчасної сплати як страхових внесків так і єдиного внеску. Неопрацьованою не залишиться жодна гривня!

Станом на 01.12.2012 зарплату менше мінімальної в м. Чернівцях нарахували 860 юридичних осіб 7601 найманим працівникам. Як наслідок недонарахування склали 3686,5 тис. грн., розрахункові втрати Фонду – 1279,2 тис. грн., а наймані особи не набувають мінімального страхового стажу.

Просимо найманих працівників долучитися до цієї роботи і не бути байдужими до свого страхового стажу та вимагати у своїх роботодавців своєчасно сплачувати єдиний соціальний внесок до Пенсійного фонду України, щоб в майбутньому не залишитися без пенсії.

 

 

Ірина Боднар,

заступник начальника відділу

обліку надходження платежів

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях