На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови «Про проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою міста Чернівці» від 11.03.2009 року №60-р та голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради від 12.04.2009 року №24-р в Першотравневому районі з 16.03.2009 року по 16.04.2009 року оголошено проведення місячника санітарної очистки та благоустрою району.

В рамках оголошеного місячника 11 березня в районі проведено нараду, присвячену проведенню заходів по санітарній очистці та благоустрою району. В нараді прийняли участь: голова, його заступник та керівники відділів, управлінь ради, представники департаменту житлово-комунального господарства, депутатського корпусу, комунальних підприємств та керівники підприємств, організацій та установ Першотравневого району.

Голова ради Юліан Ваньчицький зосередив свою увагу на утворенні стихійних сміттєзвалищ, зокрема на вулиці Руській-Батуринській. Наголосив, що протягом весняного місячника санітарної очистки вивіз твердопобутових відходів на міське сміттєзвалище в Чорновці буде здійснюватись безкоштовно. Повідомив та запросив всіх прийняти участь в районній толоці, яка відбудеться 11 квітня на вулиці Зеленій та схилах річок Мольниця та Прут. У своєму зверненні до керівників освітянських закладів звернув увагу про необхідність збереження комунальної власності, утримання огорож, прибирання прилеглих територій.

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Юрій Штефуник свій виступ зосередив на роботі КЖРЕПів району та ПП «Житлосервіс», на належне прибирання прилеглої території, встановлення урн на вході до установ та організацій, повідомив про необхідність укладання договорів на встановлення виносної малогабаритної реклами. Ознайомив присутніх із затвердженим Комплексним планом благоустрою Першотравневого району на 2009 рік, який складається з 10 додатків що визначають конкретні заходи: благоустрій прилеглої території, наведення належного санітарного стану, попередження утворення стихійних сміттєзвалищ, перевірка ринків, мікроринків і автомобільних гаражів тощо.

Депутат районної ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля Дмитро Сірман закликав всіх присутніх з відповідальністю віднестись до своїх повноважень, повідомляти відділ з питань благоустрою, санітарії та екології, а також районний відділ УМВС про пошкоджене комунальне майно, стихійні сміттєзвалища, порушення благоустрою району.

Начальник відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Наталія Ярмиста наголосила про недостатню роботу по благоустрою прилеглої території деякими ЖБК, ОСББ, приватних підприємців (ПП Крецу О.В вул.П.Кільцева, ринок «Прут» Луник В.І. вул.Гагаріна) та підприємств міст (Чернівецький ДОК). Навела приклади понівечених дитячих майданчиків, які силами спонсорів облаштовано в минулому році.

Всі виступаючі звернулись до присутніх із проханням активно включатися до проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою території району. Адже кожен із нас мріє проживати в чистому, комфортному місті.

Керуючий справами виконавчого
комітету районної у місті ради Г.Девяткова