На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Заборгованість по внесках до Пенсійного фонду

в м. Чернівцях, станом на 02.01.2013

 

Надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України залежить від своєчасної сплати платниками страхових внесків. А розмір наповнення гаманця пенсіонера прямо залежить  від кількості сплачених протягом трудової діяльності страхових внесків. Обидві сторони – роботодавці та працівники – однаково відповідальні за пенсійне забезпечення один одного. У свою нажаль  чергу десятки підприємств, установ та організацій м. Чернівці потрапили у перелік систематичних порушників платіжної дисципліни та являються станом на 02.01.2013 боржниками до управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях.

Список боржників - підприємств, установ та організацій міста Чернівці.

Список боржників - приватних підприємців міста Чернівці.

Керівники підприємств – боржників повинні завжди пам’ятати, що за цифрами боргів до Пенсійного фонду України – долі тисяч людей, виплата зароблених пенсій. Тільки виконання всіх зобов’язань платниками внесків дасть змогу своєчасно та в повному обсязі виплатити пенсії і зберегти соціальну справедливість та стабільність.

 

Інна Онацька,  начальник відділу обліку 

надходження платежів управління  

Пенсійного фонду України в м. Чернівцях