На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 27.12.2012 відбулося засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглядалося питання: 1.Інформація про виконання комплексних заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру по Першотравневому району. 2. Про план роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2013 рік.

Голова комісії доповів, що з метою запобігання травматизму невиробничого характеру управлінням праці та соціального захисту населення розроблені комплексні профілактичні  заходи.

При надані методичних рекомендацій та реєстрації колективних договорів і угод роботодавцям та головам профспілковим і трудових колективів надаються рекомендації щодо включення у розділ «Охорона праці» конкретних заходів по профілактики та запобіганню травматизму невиробничого характеру.

На базі навчально–консультативних пунктів ЖРЕПів та в ПП «Житлосервіс» з населенням проводиться навчання з правила поведінки при користуванні  електро- та газоприладами в побуті.

В навчально – методичному центрі ЦЗ та безпеки життєдіяльності Чернівецької області на обласних курсах з керівним та навчальницьким складом підприємств, установ та організацій району проводиться навчання з питань цивільного захисту населення.

Відділом НС ТА ЦЗН району проводиться профілактична робота по недопущенню загибелі людей на воді.

Також, головою комісії було доведено доручення  заступника голови обласної державної адміністрації про організацію профілактичних заходів щодо  запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період.

Представникам Держаної пожежно–рятувальної частини №2 та керівникам житлово–комунальних підприємств району було рекомендовано провести перевірки всіх місць можливого перебування дітей: теплотраси, підвали, горища, ринки, вокзали, нежитлові будівлі, а також умови утримання дітей в сім’ях, які опинилися у складних життєвих умовах.

При виявленні випадків травмування дітей внаслідок погіршення погодних умов забезпечити інформування служби у справах дітей міської ради.