На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Копійка – гривню береже. Понад 4,7 млн. грн. управління Пенсійного фонду в м. Чернівцях  заощадило на доставці пенсій у 2012 році

В умовах реформування вітчизняної пенсійної системи, поступового збільшення розміру пенсій українська пенсійна скарбниця потребує жорсткої економії коштів.

Одним із важливих напрямків масово-роз’яснювальної роботи у сфері пенсійного забезпечення є інформування громадян, що одержують пенсії чи грошові виплати через банківські установи.

Насамперед це вигідно пенсіонерам, тому що позбавляє їх непотрібних клопотів. Гроші надходять на відкритий у банку рахунок і забрати їх можна в будь-який зручний для людини час. Тобто, завдяки такій формі обслуговування, громадяни мають змогу гарантовано вчасно та зручно отримати свої пенсії.

Виплата пенсійних коштів через банківські установи вигідна й Пенсійному фонду, адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, а значить управління Фонду  економить на своїх витратах, пов’язаних із доставкою пенсій. Протягом 2012 року управління зекономило на доставці пенсій чернівчанам 4,7 млн. грн.

 

Світлана Пилипко,

начальник відділу Пенсійного забезпечення №4

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях