На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

У продовження минулорічної ініціативи депутатів ради стосовно виступів у прямому ефірі місцевого телеканалу в рубриці передачі "Справи радні", 25 березня відбувся перший в нинішньому році прямий ефір, в якому прийняв участь голова районної у місті ради Юліан Антонович Ваньчицький.
Протягом відведених сорока хвилин ефіру він намагався, відповідаючи на чисельні запитання ведучого телеефіру Єгора Подкидишива та телеглядачів, розповісти про здійснені протягом 2008 року та в нинішньому році радні справи у відповідності з делегованими повноваженнями.
Увага була акцентована, в першу чергу, на виконанні в Першотравневому районі заходів по підготовці до 600-літнього ювілею міста, на питаннях заборгованості, що виникла за виконані роботи перед підрядними організаціями, на результатах виконання міських програм тощо.
Окремою темою була тема повені. Ю.Ваньчицький розповів про ту роботу, яка була проведена в постраждалій частині району, що охопила 10 вулиць, працівниками виконавчих органів ради та депутатським корпусом.
У виступі було висвітлено і стан справ у сфері соціального захисту малозахищених верств населення, у бюджетній сфері, а також у питаннях санітарного стану та благоустрою району.
Телеглядачі мали можливість задавати питання в телефонному режимі, однак за браком часу відповіді отримали не всі. Порушені питання будуть розглянуті найближчим часом та надані письмові відповіді.
Наразі, на адресу районної ради від громадян надходили подяки, зокрема від мешканця будинку № 4 по провулку Смотрицького О.Коноплянко за належну організацію роботи по благоустрою території.
Користуючись нагодою, голова ради звернувся до керівників підприємств усіх форм власності, навчальних закладів, органів самоорганізації населення та до всіх мешканців району прийняти участь у оголошеному з 16 березня місячнику санітарної очистки та благоустрою території району.
Завершив свій виступ голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Юліан Антонович Ваньчицький з привітанням чернівчан з нагоди 65-ої річниці визволення міста Чернівці від німецько-фашистських загарбників, наступаючими Великодніми святами та побажанням всім доброго здоров'я, оптимізму та натхнення на добрі справи.