На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

19 грудня в Україні святкують День святителя і чудотворця Миколая. Він вважається захисником бідних і знедолених. Найбільше його люблять діти, для яких Миколай був і є "почесним охоронцем".

Діти свято вірили і вірять в існування доброго захисника Миколая і намагаються не гнівити його. І тоді Святий принесе дарунки та солодощі.

У День Святого Миколая до вихованців Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №4 (директор І.Коропецький) завітали з привітаннями та подарунками начальник управління праці та соціального захисту населення ради Т.Світко, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Крупко С. І., депутати районної ради VI скликання Кокош Ф. І. та Будник О. І.

На зустрічі відбувся святковий концерт. У програмі виступили учні різних класів, малеча виконала танцювальні композиції, пісні, читала вірші.

Цьогорічне свято запам’ятається усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.