На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

17 грудня 2012 року в приміщенні КЖРЕП - 9 (вул. Т. Шевченка, 22) відбувся прийом громадян – мешканців Першотравневого району, який проводив голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради  Віктор Анатолійович Мельничук.

Мешканці району звернулися  з питань ремонту покрівель на вул. Доброго, 7 та Л. Кобилиці, 63, електропостачання на вул. Гоголя, 5, спилювання дерева у дворі будинку на вул. Доброго, 9, вивезення сміття КП «Чернівціспецкомунтранс». Мешканці порушили питання розчищення вулиць міста від снігу та очищення бурульок з будинків.

З працівниками КЖРЕП-9 обговорено найбільш важливі проблеми, які їх турбують – оплата праці, забезпечення житлом працівників КЖРЕП.

За підсумками проведеного виїзного прийому голова  ради доручив відповідним виконавчим органам  вирішення порушених у зверненнях питань у встановлені терміни та взяв під особистий контроль їх виконання.