На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Так уже традиційно ведеться: на порозі Нового року і Різдвяних свят 15 грудня у мікрорайоні «Руський» Першотравневого району міста Чернівці урочистим відкриттям районної новорічної ялинки офіційно було дано старт зимовим святам. Не зважаючи на мороз, прийшло багато народу були і маленькі дітки з батьками, і люди зрілого віку. З привітальним словом до мешканців та гостей району звернувся голова районної у місті ради Віктор Мельничук.

З цієї нагоди проведено святкову програму з казковими героями  Маші та ведмедя, а також Діда Мороза та Снігурки. Урочисті заходи були організовані структурними підрозділами районної ради, працівники яких також взяли безпосередню участь в урочистостях.

Дітвора та їхні батьки із задоволенням приймали участь у різних іграх, водили хороводи навколо новорічної красуні-ялинки, співали новорічних пісень. Після цікавої, розважальної святкової програми всі діти отримали солодощі.