На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях закликає платників не входити у Новий рік із старими боргами

 

Уряд нашої держави визначив перед Пенсійним фондом чітке завдання - збалансування бюджету пенсійної системи. Це означає, що Пенсійний фонд повинен забезпечити такі надходження коштів, які б давали можливість здійснювати повні та своєчасні виплати пенсій. Своєчасність та повнота сплати єдиного внеску до бюджету Пенсійного фонду мають безпосередній вплив на розмір пенсій майбутніх та сьогоднішніх пенсіонерів. За нормами Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», у страховий стаж для вирахування розміру пенсії включаються періоди, за які щомісяця сплачені страхові внески в Пенсійний фонд у сумі не менше мінімального страхового внеску ( розрахованого від мінімальної заробітної плати). Тільки після повного розрахунку роботодавця з Пенсійним фондом ці місяці будуть зараховані до страхового стажу застрахованої особи.

Десятки підприємств, установ та організацій м. Чернівці а також фізичних осіб підприємців потрапили у перелік систематичних порушників платіжної дисципліни та являються станом на 03.12.2012 боржниками до управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях.

Перелік боржників

Тому звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій , приватних підприємців міста, які мають борги перед Пенсійним фондом : пам’ятайте та виконуйте не лише свій законодавчий обов’язок щодо сплати внесків за тих людей, котрі сьогодні у Вас працюють, а й про громадську повагу до тих, хто колись в свій час створював для всіх нас матеріальні блага. Нагадуємо, що неплатежі до Пенсійного фонду негативно впливають на фінансове положення підприємств - боржників, оскільки у разі несвоєчасної або в неповному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а посадові особи винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску , несуть дисциплінарну , адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом. На суму боргу нараховуються пеня і фінансові санкції, а при сплаті поточних платежів кошти зараховуються в рахунок погашення заборгованості, пені і фінансових санкцій в календарній черговості їх виникнення. Нарахування фінансових санкцій погіршує фінансове становище підприємств - боржників. Тому будьте заощадливі до своїх витрат і вчасно сплачуйте внески до Пенсійного фонду.

 

 

Інна Онацька,

начальник відділу обліку надходження платежів

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях