На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

На виконання Указу Президента України від 10.11.2006 р. № 945 «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» встановлено в Україні відзначати щорічно 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

30 листопада 2012 року на ХV сесії районної у м. Чернівці ради VI скликання відбулася зустріч голови ради Мельничука Віктора Анатолійовича та депутатів з представниками Чернівецької міської громадської організації «Спілка Чорнобиль». Віктор Мельничук в своєму зверненні повідомив про відзначення в грудні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС, подякував учасникам-ліквідаторам та вдовам ліквідаторів за виконання громадянського обов’язку. Двом ліквідаторам та трьом вдовам ліквідаторів було вручено грошова допомога, пам’ятні листівки та квіти.

Дорогі ліквідатори! Ми висловлюємо щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу. Наша повага і шана – тим, хто щодня бореться із хворобами, викликаними катастрофою. Від усього серця зичимо героям-ліквідаторам – міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!