На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Нещодавно, березневими днями відзначив свій 85-річний ювілей ветеран Великої Вітчизняної війни, колишній голова Першотравневої районної організації ветеранів України м.Чернівці Савін Іван Олександрович.

На протязі 18 років Іван Олександрович всю свою енергію, досвід та здібності застосовував на громадській роботі, очолюючи Першотравневу організацію ветеранів України. Проявляючи турботу про ветеранів вирішував їх проблеми, організовував зустрічі з молодим поколінням, передаючи їм тепло своєї душі.
Колектив виконавчих органів Першотравневої районної у місті ради щиро привітав іменинника з славним ювілеєм. З вітальними словами з нагоди ювілею, вдячністю за багаторічну сумлінну працю та побажаннями міцного здоров'я та довголіття на адресу Івана Олександровича висловились: Ю.Ваньчицький - голова ради, Г.Девяткова - керуючий справами виконавчого комітету райради, В.Бабенко - голова Першотравневої районної організації ветеранів України м.Чернівці.

Від імені районної організації ветеранів та від колективу виконавчих органів ради ювіляру було вручено пам'ятні подарунки.