На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 28.11.2012 відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якій розглянуто питання «Про хід погашення заборгованості із виплати заробітної плати та по внесках до Пенсійного фонду».

У роботі комісії взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях, відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області, прокуратури Першотравневого району м. Чернівці.

За словами заступника начальника  управління праці та соціального захисту населення Чєпєлевої О.В., дані моніторингу  заборгованості із заробітної плати станом на 28.11.2012 засвідчують, що заборгованості по заробітній платі на підприємствах, установах, організаціях району немає.

З другого питання комісія заслухала інформацію головного спеціаліста відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в м.Чернівцях  Бужора К.К., яка повідомила, що для забезпечення виконання планових завдань з наповнення бюджету Пенсійного фонду спеціалістами Управління проводиться   робота з платниками усіх форм власності.

Станом на 01.11.2012 загальна заборгованість платників по платежах до Пенсійного фонду складає 13950,81тис.грн., в тому числі заборгованість зі сплати єдиного внеску складає 2516,04 тис. грн. В порівнянні з 01.01.2012 загальний борг зріс на 1051,37тис.грн., зокрема, за рахунок підприємств ТОВ «Дельта-буд», ТДВ Чернівецький домобудівний комбінат» та ін.

Комісія своїм рішенням постановила: проводити відповідні заходи по недопущенню виникнення заборгованості по заробітній платі на нових підприємствах, шляхом проведення  моніторингу. Забезпечити виконання планових завдань з наповнення бюджету Пенсійного фонду, шляхом проведення відповідної роботи з платниками усіх форм власності.