На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою подальшого підвищення ефективності Програми житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, внесено зміни до Методики надання населенню житлових субсидій, які підвищують соціальні гарантії в оплаті житлово-комунальних послуг. Вищевказані зміни затверджені наказом Міністерства соціальної політики України № 621/1091/1046/502/773 від 03.10.2012.

Методикою передбачається, що громадяни, яким призначено субсидію зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Якщо обсяг витрачання води, тепла, газу або електроенергії вимірюється засобами їх обліку, при підтвердженні права на отримання права на отримання субсидії на наступний строк обов'язкова частка плати зменшується на 2 відсотки, але не більше ніж на 6 відсотків, відповідно за кожні 10 відсотків зменшення загальної суми вартостей фактично використаних послуг у попередньому періоді порівняно із сумою їх вартостей у попередньому періоді за встановленими нормами споживання.

Зменшення розміру обов'язкової частки плати за житлово-комунальні послуги проводиться лише при повторному підтвердженні права на призначення субсидії за умови, що з часу закінчення попереднього строку надання субсидії минуло не більше року.

Розрахунок житлової субсидії на опалювальний період здійснюється на підставі даних про фактичне споживання послуг за попередній опалювальний період.

Після закінчення строку отримання субсидії громадяни повинні підтвердити право на призначення субсидії на наступний період. Для цього вони подають до органів праці та соціального захисту населення тільки довідки про доходи зареєстрованих громадян та заяву, в який підтверджується відсутність змін у складі зареєстрованих та у характеристиках житла та послуг з моменту попереднього призначення субсидії.

Якщо після закінчення дії попередньої субсидії до наступного звернення за її призначенням минув понад місяць, для призначення житлової субсидії заявник надає повний комплект документів, передбачений законом.

Для отримання додаткової інформації мешканцям Першотравневого району звертатися за адресою: вул. Руська, 183, каб.105, тел. 6-08-66, 51-97-52.