На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні мешканці Першотравневого району!

 

Нагадуємо Вам, що згідно «Тимчасових Правил благоустрою міста Чернівці» затверджених рішенням 10 сесії VI скликання Чернівецької міської ради № 239 від 28.07.2011 року порядок вивезення великогабаритних відходів наступний: 

п. 6.10. «Великогабаритні відходи, будівельні відходи вивозяться бортовими машинами на полігони для захоронення твердо-побутових відходів за заявками та коштами накопичувачів (виробників відходів)». 

п. 6.11. «Великогабаритні відходи, підготовлені до вивезення, розміщуються біля краю проїжджої частини на майданчику, призначеному для розміщення контейнерів не раніше 17:00 напередодні дня вивозу або не пізніше 7:00 у день вивозу таким чином, щоб не перешкоджати вуличному руху, пішоходам, а також регулярному вивозу побутових відходів.» 

п. 6.12. «Власники або орендарі житлових та нежилих приміщень перед виконанням ремонтно-будівельних робіт укладають угоду з спеціалізованим підприємством на вивіз будівельного сміття, погоджують місце тимчасового розміщення будівельних відходів з житловим підприємством та міською санітарно-епідеміологічною станцією». 

п. 6.12.1 «При виконанні ремонтних робіт не пізніше ніж за тиждень попереджають житлово-експлуатаційне підприємство, що обслуговує будинок, про намір виконання ремонтних робіт, погоджують місце тимчасового розміщення будівельних відходів та забезпечують їх вивезення». 

Також нагадуємо, що згідно вищезгаданих Правил забороняється спалювання листя, оскільки при згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, угарний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопрен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотрутніших для людини речовин.

За порушення «Тимчасових Правил благоустрою міста Чернівці», передбачена адміністративна відповідальність за ст.152 КУпАП. Штрафні санкції складають: громадяни - від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.), посадові особи, громадяни-суб’єкти господарської діяльності від 50-100 (850-1700 грн.).