На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, особлива увага приділяється організації виїзних прийомів громадян за місцем роботи та проживання керівництвом Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

14 листопада 2012 року в приміщенні ВАТ «Трикотажна фірма «Арніка» (вул. Прутська, 6) відбувся прийом головою Першотравневої районної у місті Чернівці ради Мельничуком Віктором Анатолійовичем.

Під час спілкування з працівниками цього підприємства обговорено найбільш важливі проблеми, які їх турбують. Серед питань, порушених громадянами – благоустрій дитячого майданчика на вул. Кишинівській, 3б, ремонт міжбудинкових проїздів в мікрорайоні «Руський», обладнання тротуарів на вул. Чернишевського, організація руху маршрутних автобусів від вул. Університетської до зупинки «Кемпінг», поліпшення руху тролейбусів маршруту №4. Мешканка мікрорайону «Садки» Руснак Г.М. порушила питання відсутності води в криницях та можливості організувати підвезення води.

Були звернення і від мешканців Глибоцького району, які працюють у ВАТ «Трикотажна фірма «Арніка», з питання ремонту доріг у їхньому районі.

За підсумками проведеного виїзного прийому голова ради доручив відповідним виконавчим органам, службам вирішення порушених у зверненнях питань у встановлені терміни та взяв під особистий контроль їх виконання.