На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Закликаємо боржників сплатити внески 

та сумлінніше ставитися до виконання фінансових зобов’язань

 перед Пенсійним фондом

 

Борг до Пенсійному фонду – це не лише недоотримані кошти, що могли б бути спрямовані на виплату пенсій, це ще й втрачений страховий стаж працівників, власне, порушення їхніх прав. Керівники підприємств-боржників, які не сплачують страхові внески до бюджету Пенсійного фонду, обмежують конституційне право своїх працівників на соціальний захист та одержання заробленої пенсії в повному обсязі.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та статті 6 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” найманим працівникам надане право отримувати від роботодавця інформацію про сплату страхових внесків, в тому числі, і в судовому порядку.

Десятки підприємств, установ та організацій м. Чернівці потрапили у перелік систематичних порушників платіжної дисципліни.         

Нагадуємо, що заборгованість зі сплати внесків - це не лише недоотримані Пенсійним фондом кошти, які можна було б спрямувати на фінансування пенсій та грошової допомоги жителям міста, але й втрачений працівниками підприємств та організацій страховий стаж, оскільки відповідно до чинного законодавства при обчисленні пенсій страховий стаж зараховується лише за період, за який повністю сплачено внески. Тож закликаємо керівників підприємств-боржників сумлінніше ставитися до виконання фінансових зобов’язань перед Пенсійним фондом, своєчасної і повної сплати страхових внесків, оскільки від цього залежать долі тисяч людей та їх забезпеченість в старості.

 

Перелік боржників

 

Інна Онацька,

начальник відділу обліку надходження платежів

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях