На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 30.10.2012 відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якій розглянуто питання «Про хід погашення заборгованості із виплати заробітної плати та по внесках до Пенсійного фонду».

У роботі комісії брали участь представники управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях, відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області, прокуратури Першотравневого району м. Чернівці та керівники підприємств району.

Згідно оперативних статистичних даних станом на 30.10.2012 заборгованості по заробітній платі на підприємствах, установах, організаціях району немає.

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, в межах своїх повноважень, здійснюються перевірки підприємств, установ, організацій щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Підприємства, установи, організації, які мають заборгованість по сплаті внесків до Пенсійного фонду перебувають на контролі в Управлінні Пенсійного фонду в м. Чернівцях. Для забезпечення виконання планових завдань з наповнення бюджету Пенсійного фонду спеціалістами Управління проводиться робота з платниками усіх форм власності.