На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Підвищено пенсії  довгожителям міста


З метою підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни та деяких інших осіб, яким виповнилося 100 і більше років, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29.09.2012 №908. Постановою передбачено, що ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, і особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», яким станом на 09.10.2012 виповнилося 100 і більше років, виплата підвищень, передбачених зазначеними Законами, здійснюється у потрійному розмірі.

Особам, яким виповнилося 100 і більше років, але які не мають вище зазначених підвищень, встановлюватиметься підвищення в розмірі 20 % прожиткового мінімуму, визначеного законом для осіб, що втратили працездатність.

В місті Чернівцях налічується 5 довгожителів, на яких поширюється дія зазначеної постанови. Управлінням Пенсійного фонду України в м. Чернівцях проведено перерахунки зазначеній категорії осіб з 09.10.2012. Виплата пенсій в нових розмірах, з урахуванням раніше виплачених сум, проводиться в жовтні поточного року.

 

Катерина Лакуста,
заступник начальника
управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях