На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

19 березня 2009 року відбулася ХХVІ сесія Першотравневої районної у місті Чернівці ради, на якій її голова Юліан Антонович Ваньчицький прозвітував про роботу ради та її виконавчих органів за 2008 рік. В роботі сесії прийняли участь представники міської ради, прокуратури, департаменту ДЖКГ, управлінь та служб виконавчих органів районної ради, Першотравневого райвідділу міліції, МКП «Чернівціспецкомунтранс», КЖРЕПів, ПП «Житлосервіс», депутати міської ради, органів самоорганізації населення та товариств співвласників багатоквартирних будинків.
Як і в минулому році, всі бажаючі мали можливість ознайомитись зі звітом завдяки його розміщенню на районному сайті.
За звітний період досягнуто чимало позитивних справ у районі. Так за 2008 рік виконання доходної частини загального фонду бюджету забезпечено на 92,3%: власні надходження виконано на 103,6%. По спеціальному фонду надійшло 10 100 168гн. Виходячи з фактичних надходжень, видатки за звітний період проведено в сумі 32 728 416 грн., що становить 92,1%, по спеціальному фонду виконано в сумі 10 142 657 грн. або 69,5% від річної суми.
Основні зусилля районного управління житлового господарства спрямовувались на виконання першочергових протиаварійних ремонтно-реставраційних робіт в рамках підготовки до 600-річчя міста Чернівці. Всього відремонтовано 329 житлових будинків на суму 18,2млн.грн., 15 вводів центрального опалення до 12 житлових будинків на 656,2тис.грн. та обладнано 20 житлових будинків побудинковими лічильниками обліку холодної води, проведено ремонт та заміну 40 опалювальних печей та інше.
Протягом 2008 року організовано 34 зустрічі з членами правлінь та мешканцями багатоквартирних будинків, здійснювалось постійне сприяння в організації робіт з капітального ремонту. В результаті проведеної роботи чотири органи самоорганізації району стали переможцями в загальноміському конкурсі на кращий проект з утримання житлових будинків, прибудинкових та міжбудинкових територій, а саме:

- ЖБК №4 (вул.М.С.Щедріна, 34);

- ЖБК №11 (вул. М.С.Щедріна, 38);

- ОСББ «вул.Герцена, 15»;

- будинковий комітет вул.Л.Коблиці, 95.

Чимало виконано ремонтних робіт будинків, квартир, заміні інженерного обладнання пільговій категорії населення. В 10 будинках, де проживають особи з обмеженими можливостями влаштовано пандуси.
В ході підготовки району до відзначення 600-річного ювілею міста, міжвідомчою комісією ради вживалися заходи по впорядкуванню будинків в межах історичних ареалів, розглядались питання, пов'язані з наданням дозволів на добудови, перепланування, та щодо узаконення самовільного будівництва. Активно долучились до заходів по підготовці до ювілею і органи самоорганізації району.
Стихійне лихо, що сталося 23-27 липня згуртувало все керівництво ради, членів оперативно утворених комісій і штабу, які цілодобово були разом з людьми, здійснюючи заходи по попередженню, евакуації потерпілих з небезпечних зон по ліквідації наслідків стихії. Особлива увага приділялась постраждалим сім'ям з дітьми, яких виявилось - 54, в яких виховується 75 дітей.
Одним із ключових напрямків діяльності районної ради є забезпечення експлуатації та утримання в належному стані житлового фонду та санітарно-екологічного стану району. Силами відділу благоустрою, депутатів ради організовано та проведено 17 акцій по прибиранню територій. Протягом місячників санітарної очистки КЖРЕПами району прибрано 602 двори, ліквідовано 282 стихійних сміттєзвалища, вивезено 5419 кбм. сміття.
У звіті проаналізовано існуючі проблеми соціального захисту малозахищених верств населення. На території району проживає 16366 пенсіонерів, з яких 371 інвалідів війни, 509 учасників бойових дій, 1349 учасників війни, 5909 дітей війни. На осіб, які мають право на пільги створено Єдиний державний автоматизований реєстр, що дає можливість сконцентровано працювати з однією чи іншою категорією пільговиків.
У звітному році отримали матеріальну допомогу 535 осіб на суму 53,5тис.грн. За рахунок зібраних коштів в ході благодійної акції «Милосердя» отримали - 83 особи на суму 8,1тис.грн. Оздоровлено в санаторіях України 137 інвалідів і ветеранів війни.
За звітний період надійшло 2529 звернень, що на 688 більше ніж в 2007 році. Ріст звернень можна пояснити тим, що мешканці району пов'язували можливість вирішення своїх проблем з підготовкою міста до 600-річного ювілею.
Не залишена поза увагою і співпраця з Першотравневим районним відділом внутрішніх справ, а саме проаналізовані заходи, які прийняті і вирішуються Комплексною програмою профілактики злочинності.
Юліан Ваньчицький відзначив і роботу ради, а це сесійна і міжсесійна діяльність. У звітному періоді по місцевому телебаченню на каналі ТРК було започатковано трансляцію програми «Справи радні». Таких телепередач відбулося 4, і депутати ради з відповідальністю віднеслись до прийняття участі в них.
По завершенні доповіді голова зупинився над проблемами і недоліками, над якими необхідно працювати в 2009 році.
Доповідь голови супроводжувалась слайд-фотографіями, які відносились до того чи іншого розділу звіту. На фотографіях можна було побачити історичні знімки, які зроблені під час реставрації будинків, двориків, площі та після проведених робіт.

Депутати ради активно долучились до обговорення звіту голови. Зокрема депутат Сірман Д.О. зазначив, що не всі депутати виконують свої депутатські повноваження, не ведуть прийоми громадян, проаналізував проведену роботу по підготовці до 600-річного ювілею міста.
Про фінансові зобов'язання, які утворились в районах міста з причини заборгованості підрядним організаціям, які готували місто до 600-річного ювілею, виступив міський депутат Володимир Бешлей.
До обговорення звіту залучились депутати: Р.Шерстюк, Т.Гордіца, В.Старик, Л.Пирог та В.Ладика, які висловили своє бачення роботи ради, її виконавчого комітету, та критичне ставлення депутатської діяльності у життєдіяльності району.

Окрім звіту голови на сесії були обговорені інші питання та прийняті відповідні рішення.

 

Керуючий справами виконавчого комітету районної у місті ради Г.Девяткова

 

доповідь голови  pdf rtf