На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

До уваги пенсіонерів


У зв’язку із зростанням з 1 жовтня 2012 року прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до рівня 856 грн., управлінням Пенсійного фонду України в м. Чернівцях будуть проведені перерахунки пенсій, в результаті яких підвищаться мінімальні розміри пенсійного забезпечення для різних категорій громадян, надбавки, додаткові пенсії, компенсаційні виплати.

З 1 жовтня цього року мінімальний розмір пенсій за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» становитиме 856 грн.

До рівня встановленого прожиткового мінімуму збільшаться пенсії для осіб, основний розмір пенсії яких не досягає цього розміру, зросте доплата за понаднормовий стаж пенсіонерам, в яких основний розмір пенсії (без урахування надбавок та доплат) перевищує прожитковий мінімум, встановлений для осіб, які втратили працездатність.

На основі нового розміру прожиткового мінімуму підвищаться також мінімальні розміри пенсій для військовослужбовців строкової служби та членів їх сімей, пенсії за особливі заслуги перед Україною, надбавки та доплати до пенсій ветеранам війни, виплати «чорнобильцям», почесним донорам, жертвам нацистських переслідувань, за втрату годувальника членам сімей шахтарів, підвищення дітям війни, оскільки розрахунок цих виплат залежить від показника прожиткового мінімуму.

Перерахунок пенсії проводитиметься в автоматизованому режимі. Тож немає необхідності звертатися до органів Пенсійного фонду індивідуально за проведенням такого перерахунку.

У разі виникнення додаткових питань пенсіонери можуть отримати детальні роз’яснення  за телефоном «гарячої лінії» управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях 7-45-31.

Також у управлінні існує скайп – зв’язок за допомогою якого щосереди та щоп’ятниці з 14 по 16 год. громадяни мають змогу поспілкуватися із спеціалістами управління з пенсійних питань.

Адреса скайп – зв’язку: edune_vikno

Тетяна Джуравець,
перший заступник начальника
управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях