На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Яке велике щастя – просто жити,

Стрічати радо кожен день новий.

Любити світ і всіх людей любити

Та відчувати вітерець легкий

І чарівну красу навколо себе,

І чути сум і радість у піснях.

Летіти в мріях у високе небо,

Немов казковий легкокрилий птах.

Яке це щастя – сонце зустрічати!

Любити й дивуватись кожну мить.

Красу землі всім серцем відчувати,

Яка навколо радісно бринить.

Яке велике щастя – просто жити…

 

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та, відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004, 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром гітлерівського фашизму.

З нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана Голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Віктор Мельничук і начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Світко відвідали 12 довгожителів району, 9 з яких є учасниками Великої Вітчизняної війни. Привітали їх із святом та вручили подарунки.

 

Шановні громадяни!

 

Вітаємо Вас з Днем людей похилого віку та Днем ветерана.

Бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, довголіття.