На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 27.09.2012 відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якій розглянуто питання «Про хід погашення заборгованості із виплати заробітної плати та по внесках до Пенсійного фонду».

У роботі комісії брали участь представники управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях, відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області, прокуратури Першотравневого району м. Чернівці та керівники підприємств району.

Слухали: начальника управління праці та соціального захисту населення Світко Т. І., яка повідомила, що станом на 27.09.2012 заборгованості по заробітній платі на підприємствах, установах, організаціях району, згідно оперативних  статистичних даних, немає.

Слухали: начальника відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях Онацьку І. І., яка повідомила, що станом на 25.09.2012 за оперативними даними по місту від загальної кількості боржників, борг Першотравневого району складає 30%.

Від платників міста за серпень 2012 року на рахунки управління надійшло 60,4 млн. грн., планове завдання – 79,0 млн. грн., виконано на 76,5%.

З керівниками підприємств, установ, організацій проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, що при виплаті заробітної плати має бути проведена виплата всіх сум податків, щоб уникнути штрафних санкцій.

Довідково: середня пенсія станом на 25.09.2012 року склала 1305,35грн., в серпні 2012 року – 1260,08грн.

Головний спеціаліст - юрист відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області Нагірна О. Г., повідомила, що звернень від працівників підприємств, установ, організацій Першотравневого району щодо порушення вимог чинного законодавства про працю в відділення не надходило.

Заслухали представників ВАТ ТФ «Арніка» та ТОВ НВП «Промтехпроект», які повідомили, що до 25 жовтня ліквідують борг по сплаті податків, внесків до Пенсійного фонду.

Прокурор прокуратури Першотравневого району м. Чернівці Пліш Я. М. повідомив, що підприємства, які мають заборгованість по сплаті податків, внесків до Пенсійного фонду перебувають у прокуратури району на постійному контролі.

Голова комісії Фальоса І. П. наголосив, щодо продовження роботи з платниками усіх форм власності, а також звернув особливу увагу на залучення до сплати ЄСВ підприємців спрощенців для забезпечення виконання планових завдань з наповнення бюджету.

Також, звернув увагу на забезпечення спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, в межах своїх повноважень, перевірок звернень про порушення вимог чинного законодавства в оплаті праці, зокрема дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.