На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 12.09.2012 відбулося засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглядалися питання: “Про протипожежний стан лікувально – профілактичних закладів району” та “Про стан готовності щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки в осінньо–зимовий період”.

В роботі районної комісії взяли участь начальник відділу з питань НС та ЦС населення Затурський В.В., представники управління праці та соціального захисту населення, керівники житлово–комунальних підприємств району, страховий експерт з питань охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у місті Чернівці Кирилюк В.І., інспектор ЧМВ УДТВ у Чернівецькій області Бабій П.В., керівники та спеціалісти з охорони праці лікувальних закладів Першотравневого району.

Слухали інформацію інспектора ЧМВ УДТВ у Чернівецькій області Бабія П.В., який повідомив, що за 9 місяців цього року по Першотравневому району кількість пожеж в порівнянні з 2011 роком збільшилася (37 проти 34), загинула 1 особа за адресою вул. Руська, 71. На території лікувально – профілактичних закладів району пожеж у 2012 році не виникало. Одна з причин виникнення пожеж - людський фактор.

Слухали інформацію начальника відділу з питань НС та ЦЗН Затурського В.В., який інформував про заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки в осінньо – зимовий період. В своєму виступі він наголосив, що виконання технічних заходів по пожежній безпеці запобігають виникненню пожеж. Також звернув увагу керівників КЖРЕПів на очистку підвальних приміщень та горищ від легкозаймистих матеріалів; необхідність закриття підвальних приміщень та горищ від проникнення сторонніх осіб, особливо в опалювальний сезон; виконання всіх заходів  по пожежній безпеці, які не несуть великих фінансових затрат, на укомплектованість об’єктів згідно норм вогнегасниками та протипожежними щитами.

В обговоренні взяли участь представники лікувальних закладів району.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Світко Т.І. інформувала присутніх, що в разі виявлення осіб без постійного місця проживання рекомендувати їм звертатися  в Центр обліку бездомних громадян О/Г “Народну допомогу”, де вони зможуть отримати  харчування, ночівлю та необхідні санітарно–гігієнічні послуги.