На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні голови та керівники

об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків,

житлово-будівельних кооперативів та товариств району!

 

Доводимо до Вашого відома, що розрахунки на відшкодування витрат пов’язаних з наданням пільг за комунальні послуги подаються в відділ персоніфікованого обліку пільговиків управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районноїу місті Чернівці ради щомісяця на паперових та електронних носіях (п.10 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого Постановою КМУ від 29 січня 2003 року № 117).

Згідно з Постановою КМУ від 04.03.2002 № 256 управління є головним розпорядником коштів з місцевих бюджетів і щомісяця проводить з організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг розрахунки за надані послуги пільговим категоріям громадян на підставі отриманих від них звітів.

Бюджетні призначення на відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги з державного та районного бюджетів на 2012 рік затверджено на 12 місяців, тому нарахування по пільгам за 2012 рік необхідно подавати в поточному році. Для виплати, пільг нарахованих за 2012 управлінню необхідно зареєструвати розрахунки в ВДК в м.Чернівці. Відшкодування буде проводитися тільки згідно зареєстрованих розрахунків.

В січні 2013 року заборгованість за надані послуги буде прийматися та відшкодовуватися тільки за грудень 2012 року.