На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

У Держкомтелерадіо України працює «гаряча» телефонна лінія з питань підключення телетюнерів.

З метою інформування населення про спосіб підключення та налаштування засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T2 (телетюнерів) при Держкомтелерадіо України відновлено роботу відповідного консультаційного центру та впроваджено «гарячу» телефонну лінію за номером: (044) 239-61-09. Про це повідомляє Державний комітет телебачення та радіомовлення України.

«Гаряча» телефонна лінія працює з понеділка по четвер: з 9-ої до 18-ої години, у п'ятницю – з 9-ої до 16.45. Консультування громадян щодо підключення телетюнерів здійснюється також і через електронну пошту.

Як інформує Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, Чернівецька область станом на 4 вересня вже отримала 8 тис. 332 телетюнери відповідно до списків осіб, надісланих обласною державною адміністрацією до Державного комітету телебачення та радіомовлення України, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 року №245 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення», які подали заяви на пільгове забезпечення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення. Загалом від регіону визначеними постановою категоріями громадян подано 17 тис. 675 відповідних заяв. 8 тис. 166 буковинців телетюнери уже отримали. Доставка телетюнерів здійснюється через відділення Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

Підключити тюнер та активувати відповідні налаштування для перегляду телеканалів можна самостійно без допомоги технічних спеціалістів. З інструкцією з підключення телетюнера можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України:

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=93381&cat_id=9