На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Виплата пенсій через установи уповноважених банків – швидко, зручно, вигідно


Своєчасність та повнота виплати пенсій цілком залежить від стану надходжень до пенсійного бюджету та раціонального витрачання коштів Пенсійного фонду. Однією зі складових системи заходів, спрямованих на економію коштів, є виплата пенсій через банківські установи, адже постійне зростання обсягів пенсійних виплат призводить до збільшення витрат на їх доставку.

Чинним законодавством пенсіонерам надано право вибору установи, яка безпосередньо здійснює дану виплату, адже в будь-якому разі за доставку пенсій отримувач не платить. Утім, переведення пенсій на поточні банківські рахунки значною мірою сприяє скороченню терміну надходження коштів, що вигідно як пенсіонерам, так і пенсійним службам, спрощує контроль за обігом цих коштів та унеможливлює використання їх не за призначенням. А крім того, виплата пенсій через банківські установи заощаджує витрати Фонду.

Подальший розвиток системи виплати через поточні рахунки установ уповноважених банків – це реальний крок до заощадження пенсійних коштів у процесі проведення пенсійної реформи. Утім, остаточне рішення щодо місця отримання пенсії приймає пенсіонер, а він, ясна річ, віддасть перевагу тій банківській установі, що запропонує найкращі умови та високу якість обслуговування, а також матиме зручне для пенсіонера розташування.

 

 

Катерина Лакуста,
заступник начальника управління
Пенсійного фонду України в м. Чернівцях