На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

16 січня 2009 року відбулося засідання ХХІV сесії Першотравневої районної у місті ради V скликання, на якій розглядалось одне із важливих питань - це бюджет району на 2009 рік.

Напередодні, 13 січня 2009 року депутатами району на спільному засіданні постійних комісій детально розглянуто і вивчено проект бюджету району на 2009 рік. В обговоренні бюджету району активно приймали участь депутати: Старик Володимир Петрович – голова постійної комісії з питань бюджету, економіки та фінансів, Сірман Дмитро Онуфрійович – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального господарства, благоустрою та санітарного стану довкілля, Кушнір Валерій Михайлович – голова постійної комісії з гуманітарних питань, праці та соціального захисту населення та Крайс Мар’яна Георгіївна – депутат районної у місті ради.
Зокрема Сірман Д.О. запропонував винайти та виділити кошти на продовження, запровадженого в 2008 році прямого ефіру телепрограми «Справи радні», яка дає можливість висвітлювати роботу Першотравневої районної у місті ради, а телеглядачам задавати та вирішувати наболілі проблемні питання. Присутні на засіданні депутати одноголосно підтримали пропозицію Сірмана Д.О.
В роботі ХХІV сесії Першотравневої районної у місті ради прийняли участь Миронова Людмила Павлівна – начальник відділу фінансування підприємств комунальної власності, фінансового управління міської ради, керівники виконавчих органів районної у місті ради, начальники КЖРЕПів.
З проектом рішення «Про бюджет району на 2009 рік» ознайомив Фальоса Іван Петрович – заступник голови з питань діяльності виконавчих органів районної у місті ради, начальник фінансового управління, який довів до депутатів, що в 2009 році планується установити: 

1. Загальний обсяг доходів бюджету району в сумі 49 479 200 грн., в тому числі обсяг дотації вирівнювання, що одержуються з міського бюджету в сумі 9 642 500 грн., субвенції з міського бюджету в сумі в сумі 7 818 000 грн. та субвенції з Державного бюджету в сумі 29 935 300 грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету в сумі 36 347 900грн., спеціального фонду 13 131 300 грн. 

До відома, доходами районного бюджету, відповідно до повноважень делегованих районній раді визначено:

- земельний податок з фізичних осіб (75%);
- 100% надходжень ринкового збору від мікро ринків району;
- надходження державного мита, сплаченого на території району фізичними особами;
- адмінштрафи, накладені районною адмінкомісією;
- субвенції з Державного бюджету України;
- дотації вирівнювання, що одержуються з міського бюджету 2,751%;
- інші субвенції з міського бюджету.

2. Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2009 рік в сумі 49 479 200грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету 36 347 900 грн. та видатків спеціального фонду бюджету 13 131 300грн., за функціональною та відомчою структурою бюджету.

До відома, видатками районного бюджету, відповідно до повноважень делегованих районній раді визначено:

- утримання органів місцевого самоврядування;
- соціальний захист та соціальне забезпечення;
- житлово-комунальне господарство;
- інші видатки.

Одночасно на сесії розглядались і приймались рішення з інших не менш важливих для району питань. Одне із них – це затвердження заходів щодо запобігання впливу негативних наслідків фінансово-економічної кризи. Заходи спрямовані протистоянню наслідків кризи в Першотравневому районі.
В роботі сесії активно приймали участь депутати: Старик Володимир Петрович та Сірман Дмитро Онуфрійович.

За пропозицією профільної комісії присутні депутати одноголосно затвердили бюджет на 2009 рік по доходах і видатках у сумі 49 479 200грн. та всі решта винесених на розгляд сесії питання.