На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Для чернівчан відкрито ще один консультпункт  

 

Нещодавно на базі Чернівецького міського центру зайнятості за адресою: вул. Воробкевича, 37 запрацював ще один консультпункт Пенсійного фонду міста Чернівці. Метою створення даного пункту було оперативне інформування населення щодо змін у пенсійному законодавстві, особливостей призначення та перерахунку пенсій, реалізації соціальних ініціатив Президента України та підвищення якості обслуговування громадян міста.

В ході відкриття головний спеціаліст відділу з організаційно – інформаційної роботи Жанна Романчук ознайомила відвідувачів з розпорядком роботи консультпункту, розповіла про залежність майбутньої пенсії від величини страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачувалися внески до Пенсійного фонду, а також про негативні наслідки отримання «тіньових» доходів. Акцентувала увагу на тому, що добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування дозволяє забезпечити повний страховий стаж і збільшити розмір майбутньої пенсії.

 

Надалі фахівці управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях
надаватимуть консультації  щосереди з 1
1.00 до 13.00 год.

 

Ірина Усова,
начальник відділу з організаційно – інформаційної роботи
управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях