На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Нарахування заробітної плати сьогодні – запорука гідної пенсії завтра

 

Нарахування заробітної плати підприємствами  найманим працівникам в розмірі менше мінімально встановленого – залишається однією із основних проблем Фонду. У липні до управління подано звіти страхувальників за червень, мінімальна заробітна плата  червня  2012 складає 1094 грн., за підсумками звітності станом на 01.07.2012 по оперативних даних 860 юридичних осіб у м. Чернівцях нараховують заробітну плату в розмірі менше мінімального близько 6,3 тис. найманим працівникам, в результаті чого відходить в тінь близько 2,4 млн. грн., Фонд відповідно втрачає більше, ніж 0,8 млн. грн. щомісячних надходжень. Найменші нарахування заробітної плати за підсумками звітності до управління у таких підприємств міста  Чернівці: ТОВ «Білі Роси» , Охоронне детективне агентство «Гарант», ТОВ «Софія Люкс ЛТД», ПП «ОРА «Сокіл», ПП «Класік - Кооп», ПП «Аксістрейд», МПП ВКФ «Марина», ПП «Кайлас – К», ПП « Монтаж сервіс», Кооператив «Омега – газ», КП «Лаванда», ТДВ «Чернівецький ремонтно–механічний завод» та ряд інших.

Негативний наслідок  такого  нарахування заробітної плати найманим працівникам - ці особи не набувають мінімального страхового стажу. На жаль, не всі роботодавці м. Чернівці розуміють важливості страхування своїх найманих працівників і бажаючи збагатитись за будь-яку ціну  ігнорують Закони.  Громадяни, які погоджуються отримувати зарплату «в конвертах», не тільки сприяють розвитку «тіньових» схем оплати праці, а й позбавляють себе соціальної захищеності, адже пенсію та інші соціальні виплати вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Конституція України гарантує  кожному право на   соціальний захист, що включає право на забезпечення  їх у разі повної, часткової чи тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та інших випадках, передбачених Законом.

Відповідно до ст.1 Закону "єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб та членів їхніх сімей на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування".

Страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягає державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок. Не всі керівники підприємств розуміють, що нехтування ними обов'язків зі сплати ЄСВ позбавляє працюючих частини страхового стажу, а відповідно і майбутньої пенсії, та інших соціальних гарантій.  

Найдієвіший метод у боротьбі із зарплатою «в конвертах» - прагнення самих найманих працівників змусити роботодавців чесно платити їм заробітну плату.

З 2000 року Пенсійний фонд веде персоніфікований облік внесків. На кожного застрахованого працівника заведена персональна облікова картка, номер якої збігається з його ідентифікаційним номером. Створено Державний реєстр соціального страхування, що включає всіх застрахованих осіб та платників до всіх фондів соціального страхування.

На сьогодні, за бажанням, кожна застрахована особа може самостійно перевірити сплату роботодавцями ЄСВ до Пенсійного фонду скориставшись даними системи персоніфікованого обліку, або маючи пластикове свідоцтво про загальнообов'язкове державне соціальне страхування за допомогою інформаційного кіоску, який розміщено в управлінні. Безумовно, мова йде тільки про легальні заробітки, з яких будуть перераховані соціальні внески в повному обсязі.

Застрахована особа, яка підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та бажає зарахувати неповний місяць роботи до страхового стажу як повний, подає до органів Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії заяву  та здійснює доплату в сумі, що розраховується  на підставі даних персоніфікованого обліку згідно повідомлення – розрахунку.  Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 55-62-52, 54-26-63.

Не будьте байдужі до себе, поважайте себе та  свою працю, не позбавляйте себе соціальних гарантій!

 

Ірина Боднар,
заступник начальника відділу
обліку надходження платежів
управління Пенсійного фонду України  в м. Чернівцях.